Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 12 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Dethleffs Trend A 5887 -matkailuauto on kuin luotu kesäseikkailuihin! Tämä käytetty matkailuauto tarjoaa mukavat oltavat kuudelle, ja varustelusta löytyy kaikki tarpeellinen: ilmastointi pitää viileänä helteillä, ja vakionopeudensäädin tekee pitkistä matkoista leppoisia. Trumatic-lämmitys ja kerrossängyt takaavat, että yöt sujuvat mukavasti. Matkailuautossa on myös suihku ja WC, joten pysähdyksiä ei tarvitse tehdä turhan takia. Jos tämä Dethleffs Trend A 5887 voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | MRZ-490 |
| Vuosimalli | 2014 |
| Viimeisin katsastus | 13.5.2026 |
| Ajomäärä | 169000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Trend A 5887 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 6 henkilöä |
| Vuodepaikat | 6 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Juha Kaunismäki
Vastuumyyjä FI
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km)
- Huoltokirja
- Ilmastointi
- Vakionopeudensäädin
- Sähkölasit
- Vastakkainistuttava pöytäryhmä
- Soitin
- Jääkaappi
- Liesi
- WC
- Suihku
- Trumatic lämmitys
- TV-antenni
- Markiisi
- Pyöräteline
- Henkarikaappi
- Kerrossänkyt takana
- Nukkumapaikat 6 lle
- Rekisteröity 6 lle
- Pituus 643 cm
- Korkeus 312 cm
- Omapaino 2880 kg
- Kokonaispaino 3499 kg
- TÄSTÄ KERROSSÄNKY MALLIN DETHLEFFS!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 12.2.2016 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 19.5.2014 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3499 kg |
| Omapaino | 2880 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI